Fototapeta lasu do sypialni - w jakim wnętrzu się sprawdzi?

Sypialnia w każdym domu czy mieszkaniu to wyjątkowe i szczególne miejsce. To coś więcej niż strefa odpoczynku po ciężkim, wykańczającym dniu. To miejsce, które powinno być dla Ciebie idyllicznym schronieniem. Kiedy zamkniesz oczy i przywołasz na pamięć urokliwe, wyciszające miejsce, zapewne pomyślisz o majestatycznym, pełnym zieleni lesie. Od wielu lat naukowcy bezsprzecznie informują, że odcienie zieleni są uspokajające, a ponadto relaksujące. W związku z tym możliwe, że świetnym rozwiązaniem dekoracyjnym w Twojej sypialni będzie wykorzystanie motywu lasu i zieleni. W jaki sposób możesz jednak je zastosować?

Samotne drzewo

Uwagę przykuwa „Samotne Drzewo”. To oryginalna fototapeta, która na pierwszym planie ukazuje majestatyczne drzewo liściaste. W tle rozciągają się bezkresne pola i lasy. Fotografia celowo została postarzona, aby być doskonałym uzupełnieniem do loftowego, nowoczesnego wnętrza, będącego ostatnio silnym trendem dekoracyjnym. Następna, obok której nie możesz przejść obojętnie to napawająca nadzieją i optymizmem fototapeta

Samotne drzewo

Mglisty krajobraz górski

Fototapeta lasu na ścianie pod tytułem „Mglisty krajobraz górski” to jedna z ciekawszych propozycji. Przedstawia ona górski, iglasty las, nad którym roztacza się gęsta, opadająca mgła. Utrzymana w kolorystyce ciemnej, butelkowej zieleni, może stanowić niezwykły kontrast dla jasnych wnętrz.
Mglisty krajobraz górski